ZAVOLEJTE NÁM

+420 777 176 759

NAPIŠTE NÁM

info@profi-terasy.cz

Naše služby

Jak na WPC terasy bez problémů?

Terasové WPC a dřevěné terasy, WPC zástěny a ploty a WPC bezúdržbové plotovky představují materiály určené pro tvorbu venkovních prostor, pro tvorbu relaxačních a odpočinkových ploch na zahradách a v neposlední řadě také pro tvorbu zahradního zázemí a soukromí.

 

Představa pohodové terasy nebo oplocení bez starostí je lákavá, přesto chybný výběr materiálu a chybné realizace mohou způsobit nemalé starosti a pobyt na zahradě je pak daleký od pocitu odpočinku a relaxace.

 

WPC TERSY a ODBORNÉ KONZULTACE

 

V počátku příprav je proto důležité si položit otázky, co od tvorby venkovního prostoru očekáváme, jak by měl venkovní prostor vypadat a jak by měl fungovat.

wpc terasa

S prvotní představou je dobré se obrátit na odbornou firmu, která má s terasovými projekty dlouhodobé zkušenosti, může poskytnout ukázkové realizace a řešení prakticky na každý požadavek. Důležité jsou správně provedené detaily zakončení, uchycení a stavební příprava, která řeší profil daného terénu.

Terasové centrum PROFI TERASY u Černého Mostu je široká inspirace na terasová, plotová a fasádní řešení venkovních prostor. WPC materiály, dřevěné terasy, WPC plotovky a plotové systémy, moderní doplňky, vše v několika barvách, dekorech i velikostech a vše vystaveno ve venkovních prostorách centra. V terasovém centru PROFI TERASY poradí od projektu po konečnou realizaci.

10 let zkušeností na českém a slovenském trhu poskytuje bezpočet privátních i komerčních terasových realizací v různých podnebních oblastech.

NÁVŠTĚVA TERASOVÉHO CENTRA „SE VYPLATÍ“

Konzultace v terasovém centru PROFI TERASY na Náchodské ulici v Horních Počernicích není jen posezení u dobré kávy. Je to získání konkrétní podoby a konkrétního realizačního plánu. Terasové centrum vystavuje WPC materiály ve venkovním prostředí po několika letech. Velký terasových materiálů včetně terasových prken nové generace je určitě tou správnou vstupní inspirací pro konečné rozhodnutí. Navštivte naše terasové centrum.