ZAVOLEJTE NÁM

+420 777 176 759

NAPIŠTE NÁM

info@profi-terasy.cz

Montáže

Montáže teras

U nás si můžete terasový materiál zakoupit nebo si objednat i montáž terasy. Zakázku jsme schopni vám vyhotovit od projektu až po kompletní realizaci.

Již 6 let pracujeme se zkušenými montážníky, kteří jsou na WPC materiály BambooGard a Silvadec proškolení. Poskytnou vám všechny potřebné informace k výběru materiálu i montáži a pomohou při řešení konkrétního projektu. Dodržují předpisy výrobce, zaměřujeme se na citlivé detaily stavby terasy.

Důležitá je příprava podloží. Na kvalitně připraveném podloží startuje budoucí chování plochy terasy. Pokud nemáte podloží připravené, zahrneme ho do vašeho požadavku.

Nejčastější je pokládka na zhutněné štěrkové lože, méně často betonová deska vhodná okolo bazénů

Montujeme vyvýšené terasy a připravíme i kompletní konstrukci včetně plotových vzpěr a schodů.

Pro odpovídající kalkulaci je potřebná přesná výměra terasové plochy. Pak je možné určit optimální směr pokládky a vazbu terasy.

Montáže WPC plotů a plotovek

V naší nabídce WPC materiálů si můžete vybrat i praktické WPC zástěny, plotové systémy nebo výhodné plotovky.

Nemáte, kdo by vám zástěnu nebo plot postavil?

Neváhejte nás kontaktovat a zadejte si poptávku na realizaci, bude vás kontaktovat náš montážní tým

Jste schopni si zhotovit terasu svépomocí?

Neopomeňte! Montážní návod je předpis výrobce pro bezvadnou funkčnost terasy. Nedodržení montážního návodu může být příčinou následných problémů.

Neváhejte nás oslovit se svými představami a požadavkyJsme tu pro vás a rádi vám navrhneme nejefektivnější možné řešení.

Stáhněte si:

Montážní návod Bamboogard

Montážní návod SILVADEC

Údržba kompozitních teras

WPC terasa má díky unikátní směsi plastu, dřevitých pilin a výrobního procesu velmi kompaktní povrch. Neodlomuje se a netvoří třísky. Není potřeba ji pravidelně olejovat, což zvyšuje úsporu pořizovací investice.

Při viditelném znečištění terasy prachovými částicemi nebo atmosférickým spadem stačí vlahá voda s trochou saponátu. Můžeme také použít tlakový čistič, dodržujeme však vzdálenost tlakové hubice od terasové podlahy min 30 cm.

Opatrnost je třeba dodržovat při grilování, aby nedošlo k znečištění terasy horkým olejem nebo tukem. Dřevo má přirozenou vlastnost nasákavost a to mají i dřevité piliny obsažené ve směsi WPC. Pokud dojde ke znečištění, je nutné skvrnu co nejrychleji vyčistit saponátovým nebo odmašťovacím přípravkem. Zásadně nepoužíváme rozpouštědla, která nohou WPC povrch poškodit. Skvrnu necháme dosušit na vzduchu a vlivem UV záření zcela vymizí.

Při grilování doporučujeme podložit gril nehořlavou podložkou pod gril. Dáváme pozor, aby nedošlo k poškození povrchu terasy žhavým uhlíkem.

Drobné rýhy se dají lehce vybrousit jemným smirkovým papírem. Pokud vznikne hluboká rýha, je dobré kontaktovat montážní firmu a ta rýhu zbrousí a začistí tak, aby byl zachován stejný barevný odstín.

Máte zájem o krásnou terasu? Kontaktujte nás