ZAVOLEJTE NÁM

+420 777 176 759

NAPIŠTE NÁM

info@profi-terasy.cz

Naše služby

Znáte WPC BambooGard?

WPC BambooGard jsou terasová prkna pro venkovní terasy, na které se můžete spolehnout.

Označení skvělá kvalita, dostupná cena je opravdu trefné. Kvalita je díky kontrolované německé výrobě opravdu vysoká, a to od vstupu základních surovin, přes přípravu kompozitní směsi až po vytlačování konečné podoby terasového prkna.

Základ tvoří dřevitá moučka a vysoko-hustotní polyethylen v poměru 60:40. Kvalitní chemické příměsi se podílejí na dlouhé životnosti terasového prkna a odolnosti proti klimatickým podmínkám. Terasová prkna BambooGard jsou určená do vnějšího prostředí. Odolávají změnám teploty, UV záření a jsou bez skluzné.

Povrch je opracován tak, aby byl bez viditelné dřevité moučky, kompaktní a hladký. Není proto nutné čekat 4–6 měsíců, než se dřevité části působením povětrnostních podmínek vyhladí, jak je tomu nutné u jiných WPC teras.

Základem správného fungování WPC terasové plochy je dobře provedená montáž podle předpisů výrobce. Proto by měl být vždy dodržen montážní manuál, ideálně je dobré si pozvat na montáž dřevo plastové terasy zkušeného odborníka.

Typické pro značku BambooGard je uchycení do klipů, které se kotví mezi prkny. Výhoda? Kdykoli je možné prkno vyjmout. Úchytné klipy jsou černěné, a díky tomu téměř neviditelné.

Ano, zdánlivé maličkosti, zdánlivé detaily. Které dokládají, že výrobce myslí skutečně na pohodlí a komfort konečného uživatele.

Terasové centrum PROFI TERASY v Praze 9, Horní Počernice prezentuje kompletní nabídku Bamboogard.