ZAVOLEJTE NÁM

+420 777 176 759

NAPIŠTE NÁM

info@profi-terasy.cz

Naše služby

WPC BambooGard – německá spolehlivost

Zahradní terasa má být spolehlivá, vydržet dlouhou dobu „v kondici“, má být bezpečná pro chůzi naboso a má nám poskytnout odpočinek, nikoli starosti.

Terasová prkna BambooGard nabízí komfort již více než 10 let. WPC BambooGard nezapře německou výrobu s vysokou kvalitou provedení a to jak v kompozitní materii, tak i ve výrobních detailech.

Kompaktní terasové prkno v řezu, plnobarevná sytost, povrch bez dřevitých pilin a široká nabídka dekorů a barev.

Terasové prkno BambooGard je možné položit z jedné nebo z druhé strany. Plocha široké drážky profilu BambooGard PRO SOLID je příjemně plastická a velmi příjemná pro chůzi bosou nohou. Terasová plocha je v široké drážce světlejší, neboť povrch je kartáčovaný i mezi drážkou.  Naproti tomu úzká drážka poskytuje zdánlivě tmavší plochu. V nabídce jsou i dekory hladké, reliéfní a prožíhané.

Vysoká kvalita u prožíhaných dřevoplastových prken BambooGard se vyznačuje barevností „tón v tónu“. Žíhání netvoří pravidelný vzor, ale je zcela náhodné. Tím působí terasy BambooGard velice přirozeným dojmem.

Terasová prkna BambooGard „New Generation“ reagují na požadavky a předpisy pro zpracování výrobního odpadu a poskytují vysoký užitný komfort díky dvouplášťové vrstvě prkna. Typické pro terasy nové generace jsou syté barvy, různě strukturovaný povrch a výrazné žíhání.

Nabídka terasového centra PROFI TERASY v Praze 9, Horních Počernicích vystavuje všechny dekory a barvy.