ZAVOLEJTE NÁM

+420 777 176 759

NAPIŠTE NÁM

info@profi-terasy.cz

Naše služby

TERASOVÉ CENTRUM – PROFI TERASY, místo, kde „VÝSTAVA“ TERAS trvá po CELÝ ROK

Hledáte, kde si prohlédnout vystavené terasy, terasové materiály, plotová řešení, WPC plotovky na výměnu starých dřevěných? Zajeďte do Horních Počernic, do terasového centra PROFI – TERASY a zrušená jarní výstava „FOR GARDEN“ vám chybět nebude.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Terasové centrum PROFI TERASY nabízí nejširší výstavku terasového sortimentu od evropských dodavatelů Silvadec, BambooGard a spousty novinek. Různé terasové dekory a barvy, různé šířky a provedení terasových prken. Novinky „New Generation“ přináší více přírodních námětů, více sytých barev a hlubší prožíhání barev „tón v tónu“.

Porovnat můžete vliv klimatických podmínek na stálost dekoru, barvy a tvaru po několika letech.

WPC PLOTY a FASÁDY

Kompletní wpc plotové řešení s nabídkou různých dekoračních prvků a v různém povrchovém provedení. Nabídka 5 barev, kde dominují šedivé dekory je důvodem k návštěvě. WPC plotový systém vytvoří ideální soukromí a klidný prostor pro setkání rodiny.

DŘEVĚNÉ TERASY

Terasový program PROFI TERASY, to nejsou jen WPC terasy. Výstavka nabízí i základní terasové dřeviny.

HERNÍ PRVKY PRO DĚTSKÉ KOUTKY A VENKOVNÍ HŘIŠTĚ

Bezúdržbové herní prvky s životností neuvěřitelných 80–100 let jsou k bezúdržbovým terasám skvělý doplněk. Trvanlivá a bezstarostná herní řešení. To vše vystavujeme na naší zahradě terasového centra.

Domluvte si schůzku, abychom se vám mohli v klidu věnovat a probrat všechny vaše představy.

Těšíme se na setkání. TERASOVÉ CENTRUM PROFI TERASY, Náchodská ulice, Praha 9.