ZAVOLEJTE NÁM

+420 777 176 759

NAPIŠTE NÁM

info@profi-terasy.cz

Dětská hřiště

DOTACE PRO VAŠE DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

INFO ZDE ←

SAPEKOR® – Originální herní prvky

Bezúdržbové herní prvky SAPEKOR® jsou vesele barevné, bezpečné a bez potřeby ochranných nátěrů. Splňují přísné normy platné pro soukromá i veřejná dětská hřiště.

Nabídka oblíbených herních prvků jako jsou prolézačky, pískoviště, různé domečky, klouzačky, lanové prvky, a hlavně oblíbené houpačky, je rozšířena o množství kreativních řešení, která spojují více aktivit.

Rozvíjí tak nejen dětskou obratnost, zdatnost, vůli, odvahu a zdravé sebevědomí, ale také vynalézavost a fyzickou a psychickou rovnováhu.

1-hriste1 (1)

Nejvyšší kvalita

Herní prvky SAPEKOR® zaručují maximální bezpečnost, přitažlivost a atraktivitu pro volný čas dětí. Dětské hřiště je důležitý dětský prostor pro dětskou fantazii.

SAPEKOR® nabízí řešení, která zapojí do hry i rodiče. Zahradní hřiště tak může být zábava pro celou rodinu.

Městská hřiště jsou ideální příležitostí dětí ke kolektivní zábavě a hrám s novými kamarády.

Galerie

ZÁKLADNÍ HERNÍ PRVKY SAPEKOR®

Nerezová ocel

Konstrukce herních prvků jsou vyrobeny z odolné nerezové oceli. Nerezová ocel není barevně povrchově upravena a nemůže proto časem docházet k olupování laku. Horní vrstva chromu díky přísunu kyslíku zajišťuje, že povrch zůstává neměnný. Z nerezové oceli je také spojovací materiál a závitové tyče lan a sítí.

Plasty HDPE

Barevnost prvků SAPEKOR® zajišťují nadčasové HDPE (high-density polyethylene) desky, které jsou barevně a UV stálé. Nenasakují vodu a neodlamují se po vrstvách. Nevznikají proto žádné odlomky a třísky.

Lana a sítě

Použitá lana mají průměru 16 mm a každé lano se skládá z 6 točených ocelových pramenů. Každý pramen je opatřen polyesterovou přízí, která je vysoce odolná proti otěru a je barevně stálá.

Nové dětské hřiště má od nás i Praha 11

video

Máte zájem o krásné dětské hřiště? Kontaktujte nás