ZAVOLEJTE NÁM

+420 777 176 759

NAPIŠTE NÁM

info@profi-terasy.cz

Naše služby

Nové terasové centrum PROFI TERASY

PROFI TERASY, jeden z nejvýznamnějších předních dodavatelů terasových materiálů na českém trhu, nabízí řešení venkovního prostoru od posouzení místa realizace, projektu, stavební přípravy až po realizaci. Cílem kompletního servisu je realizovat zákazníkovi terasovou plochu na dlouhá léta přesně podle předpisů výrobce terasového materiálu. Vše s ohledem na optimální využití terasové plochy a optimální náklady.

Každá terasová sezona PROFI TERASY představuje nové dekory, nová řešení a nové doplňky pro zahradní prostory. Proto vznikla potřeba rozšířit prezentační plochy. Nová adresa v Praze – Horních Počernicích u nákupního centra Černý Most nabídla tolik potřebné prostředí pro kompletní prezentaci a pro zákazníka i lepší dostupnost.

Nové terasové centrum PROFI-TERASY nabízí nejširší nabídku terasových řešení pro WPC terasy, WPC plotové zástěny, WPC ploty a fasády a také pro klasické a exotické dřeviny na jednom místě. V zahradě bude vystaven i nový program herních prvků pro dětská hřiště a městské aktivní zóny.

TERASOVÉ MATERIÁLY S DŮVĚROU

WPC Silvadec, představitel plných terasových profilů, se letos pyšní 17. letou výrobní sezonou. Zimní a letní klimatické přechody během 17 let jsou opravdu tvrdou zkouškou pro důvěru, že tyto WPC materiály spolehlivě fungují. Jednobarevná a prožíhaná provedení, dvouplášťové profily pro vyšší zátěž tvoří základ nabídky. Dvě šířky prken a jednotná barevná řada nabízí možnost variabilních řešení.

WPC BambooGard není také žádný nováček. 10 let nabízí spolehlivě fungující plné i odlehčené terasové profily. Jednobarevné a prožíhané dekory Bamboogard jsou typicky výraznější, stejně i dvouplášťové prkno ADVANCE v nových výrazných odstínech. Všechny typy jsou v centru PROFI TERASY vystaveny.

WPC PLOTY a ZÁSTĚNY

Plotový systém v hladkém i pískovaném provedení je představen s atraktivními doplňky v provedení čiré, průhledné, pískované sklo nebo hliník. Doplňky mohou plně nahradit WPC plotovku a je možné tak poskládat a kombinovat originální plotové stěny.

Novinkou v plotové nabídce je gabionová dělící stěna. Gabionová stěna se vsadí mezi dvě plotová pole. V dekoru kámen nebo zeleň vznikne velmi přirozená zástěna bez nutnosti ochranného nátěru. Větší atraktivnost získá s použitím vybraných doplňků.

DŘEVĚNÉ TERASY

Klasické i vybrané tvrdé exotické dřeviny jsou doplňkem ve výstavce terasových řešení. Nejžádanější mezi dřevěnými terasami je sibiřský modřín v kvalitě VEH TOP.

HERNÍ PRVKY PRO DĚTSKÉ KOUTKY A VENKOVNÍ HŘIŠTĚ

Bezúdržbové herní prvky s životností neuvěřitelných 80–100 let, odolné vůči vandalům, sprejům, klimatickým podmínkám. Trvanlivá a bezstarostná herní řešení.

Terasové centrum PROFI TERASY u Černého Mostu je nejen široká inspirace na terasová, plotová a fasádní řešení venkovních prostor. Je to i profesionální poradenství s nabídkou řešení konkrétních projektů. Pro města a obce nabízí spolupráci při řešení a tvorbě městských a dětských hřištˇ.